Nevoja për lutje

J. Sidlow Baxter

Nuk shqetësohem se me çfarë krize frymërore të errët mund të përballemi apo se në çfarë Kanaani frymëror të gëzueshëm mund të hyjmë, asnjë bekim i jetës së krishterë nuk quhet i zotëruar vazhdimisht po të mos jemi burra dhe gra që qëndrojmë rregullisht, përditë, pa nxitim, fshehtas në lutje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *