Jo medoemos të këqija

Pasuritë dhe gjërat që janë të domosdoshme në jetë nuk janë të këqija në vetvete. Dhe të gjithë ne përballemi me shqetësime dhe probleme në jetë. Mëkati vjen me kohën dhe energjinë që harxhojmë duke shkuar pas këtyre gjërave, në kurriz të lënies pas dore të Krishtit.

— David Wilkerson

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *