I rraskapitur nga kundërshtimi?

John Wesley

Nëse Perëndia nuk të ka ngritur pikërisht për punë, ti do të rraskapitesh nga kundërshtimi i njerëzve dhe demonëve. Por nëse Perëndia është me ty, kush mund të jetë kundër teje? A janë ata të gjithë bashkë më të fortë se Perëndia? Oh, mos u lodh së bëri mirë!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *