Njerëzit janë unikë

Njerëzit janë unikë dhe ne jemi të vetmet krijesa mbi tokë që festojmë festa, si Dita e Falënderimit. Dhe përderisa Bibla thotë që Perëndia na krijoi sipas shëmbëlltyrës së Tij, ne kemi shumë, shumë arsye për të qenë falënderues.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *